.
.
BayTerzi kalitesiyle ısmarlama dikim takım elbise

Takım elbisenin bedenle uyumu en önemli kriterdir. Giyimine özen gösteren kişilerin hazır takım elbiselerde bu uyumu yakalamaları oldukça zordur. Kumaşını beğendiğiniz takım elbisenin rengi tercihlerinize uymazken, rengi ve deseni uygun takım elbisenin ise kalıbı (omuzdan tutun da ceket veya kol boyuna kadar) vücut şeklinize uymayabilir. ​

Kişiye özel dikimde ise, terziniz istediğiniz renk, desen ve kalitedeki yerli ve yabancı üstün kaliteli kumaşları kullanır. Böylece 160s’ten 210s’e kadar Scabal, Dormeill, Holland Sherry, Zegna, Loro Piana gibi İngiliz ve İtalyan yabancı kumaşların yanında Altınyıldız ve Yünsa’nın üst kalite yerli kumaşlarından tercihlerinize göre, bedeninizle yüzde yüz uyumlu rahat ve şık takım elbiseler ortaya çıkar.

Takım elbiseniz için kumaş seçiminden sonra vücudunuzun ölçüleri alınır ve bedensel özellikleriniz göz önünde bulundurularak vücudunuzun kalıbı çıkartılır. Size özel bu kalıp beğendiğiniz kumaşa ısmarlama dikim metodları kullanılarak aktarılır ve provalar hazırlanır.

Sonrasında BayTerzi’nin ısmarlama tecrübesinden gelen özel dikim teknikleri (klapaların elde işlenmesi, ceplerin elde yapılması gibi) kullanılarak elbiseniz en ince ayrıntısına kadar özenle dikilir. Kullanılan astar, düğme gibi malzemeler de tercihlerinize ve kumaşa uygunluğuna göre BayTerzi‘nin önerileri ile beraber özenle seçilir.

Tüm bunların sonunda uzun yıllar bozulmadan keyifle kullanabileceğiniz hayalinizdeki takım elbiseniz ortalama 2 hafta içerisinde hazır hale getirilip size teslim edilir.

KİŞİYE ÖZEL DİKİM HİZMETLERİMİZ

.
.