.
.

Şıklığınız ve rahatlığınızın en önemli öğelerinden biri gömleğiniz. Bu nedenle BayTerzi olarak 40 yıllık tecrübe ve birikimimizle size özel gömlek tasarımı ve dikim hizmetini en iyi şekilde sunuyoruz. ​

BayTerzi‘de, gömlek dikiminde %100 mısır pamuğundan üretilen İtalyan ve yerli Söktaş markalarını kullanıyoruz. Yakadan manşete kadar gömlek dikimindeki en üst kalite malzemeleri uyguluyoruz. Yaka genişliğinden kol boyuna, manşet türünden, kumaş, desen, renk ve düğmelere kadar zevkinizi yansıtacak gömleklerinizin tüm özelliklerini beraber seçiyoruz.

Sonrasında aldığımız vücut ölçüleri ve özelliklerinizi yansıtan size özel kalıbınızı çıkartıyoruz.

Bu şekilde özel tasarım ve dikimi yapılan gömleğinize son olarak size özgülüğü yansıtan isminizi ve baş harflerini ekliyoruz. Gömleğinizin robasına isim ve soy isminizi; göğsüne, yakasına ve manşetlere de baş harflerinizi nakışla işliyoruz.

Bunun dışında dilediğiniz bir arma, rozet veya işareti de memnuniyetle ekleyip gömleklerinizi daha da özel hale getirebiliriz. Ortalama 1 hafta içerisinde özenle diktiğimiz gömleklerinizi sizlere teslim ediyoruz.

BayTerzi’nin ısmarlama tecrübesini yansıtan özel dikim gömlekle her zaman bir gömlek üstünsünüz. Mutlaka fark edileceksiniz…

KİŞİYE ÖZEL DİKİM HİZMETLERİMİZ

.
.