.
.
kaşmir-palto

Kış soğuğunda içinizi ısıtacak kaşmir, yün paltolarınızın ve kabanlarınızın dikimini özenle yapıyoruz. Öncelikle sizinle istekleriniz ve diğer kıyafetlerinizle uyumlu olacak palto veya kaban modelini belirleyip modele uygun kumaş seçimini gerçekleştiriyoruz.

Bu aşamada %30’dan %100 kaşmir içeren kumaşa kadar oranı siz belirleyebiliyorsunuz. Sonrasında sırasıyla ölçülerinizi alıyor, size özel kalıp çıkartıyor ve provalarınızı hazılıyoruz. ​

Hazır giyime kıyasla özel dikim kaşmir paltonuzu ya da yün kabanınızı çok daha uzun seneler boyunca ilk günmüş gibi giyebilirsiniz. BayTerzi‘de özel dikim paltoda sanforize edilmiş jakarlı kıl tela kullanılır.

Avrupa menşeli kıl tela tekniği hazır giyimin aksine kumaşa hava aldırdığı için kumaşın dokusu bozulmaz ve size özel seçtiğimiz kumaş uzun yıllar aynı özelliğini korur.

BayTerzi olarak tercihlerinize göre düğmelerine kadar özenle seçtiğimiz kaban ya da paltonuzun dikimini klapalar ve ceplerin elde işlenmesinden iliklerine kadar yine ısmarlama dikim teknikleriyle yapıyor; 2 hafta içerisinde size teslim ediyoruz.

KİŞİYE ÖZEL DİKİM HİZMETLERİMİZ

.
.