.
.
özel-dikim-damatlık-smokin-takım-elbise-nikah-düğün

Smokin, düğün, nişan, davet ve kutlamalarda giyilen ve bu durumdan dolayı kişiye özel dikimin daha da anlamlı olduğu bir parçadır. Bir smokin takımı hazır almak yerine diktirerek seneler boyunca katıldığınız düğün ve davetlerde bozulmadan ve ilk gün olduğu gibi kullanabilirsiniz. ​

Damatlık deyince akla gelen kıyafet formları damatlık takım elbise ya da smokin damatlıktır. Düğünler, damat ve davetli erkeklerin şıklıklarıyla öne çıktıkları organizasyonlardır.

Özellikle damatlık smokin evlenen kişi için unutulmaz hatıraları taşıyan ve hayat boyu özel anları hatırlatan bir kıyafettir.

 

Böyle bir bir kıyafeti kişiye özel dikim / ısmarlama teknikleriyle bedeninizle mükemmel uyum içinde diktirebilirsiniz.  Böylece ömür boyu hatırlayacağınız gününüzü konforlu bir şıklıkla daha da zenginleştirmiş olursunuz.

BayTerzi’de smokin, smokin damatlık ya da damatlık takım elbisenizi; giyeceğiniz gömlek, kuşak, papyon, kol düğmeleriyle beraber tasarlayıp diktirebilirsiniz. Kumaşınızın ana rengini klasik siyah, bordo, lacivert ve beyaz’ın yanında çok geniş bir portföyden seçebilirsiniz. ​

Takım elbisede olduğu gibi smokin ve damatlıkta da kumaş seçimi sonrası ölçüleriniz alınır, size özel kalıp çalışması sonrası provalarınız hazırlanır. Ismarlama dikiş teknikleri kullanılarak her çizgisi, deseni ve ayrıntısıyla hazırlanıp 2 hafta içerisinde size teslim edilir.

özel-dikim-damatlık-smokin-takım-elbise-düğün-nikah

Düğün & Davetlerinize Özel Dikim

Herkes gibi siz de düğününüzde şık bir damat olmak istiyorsunuz. Şıklığın yanına bir de konforu ve size özgülüğü katmak ister miydiniz?

Düğününüz otelde, salonda ve ya bahçede hatta kırda ya da plajda olabilir…Havanın durumundan, müziğe ve dansa kadar tüm organizasyonun ayrıntılarıyla tam istediğiniz gibi unutulmaz olması herkes gibi sizin de dileğiniz. Böyle bir günde damat olarak size en çok katkıda bulunacak öğe, konforlu ve sizin gününüzü size daha da özel hale getirecek bir özel dikim smokin ve damatlık takım olacaktır.

Sizin bu düşüncelerinizin farkındayız ve BayTerzi olarak isteklerinizi size özel hazırlamak için hizmetinizdeyiz.

Sağdıcınız,en yakın arkadaşlarınız da sizin şıklığınızı ve konforunuzu ısmarlama dikimle tamamlasın isterseniz grup olarak size özel bir çalışma da yapabiliriz. Aklınızda bulunsun…

Düğün dışındaki özel davetler ya da toplanmalar için kullanmak isteyeceğiniz takım elbise, gömlek ve diğer ısmarlama ihtiyaçlarınız için durumunuza göre size hızlı ve ihtiyaçlarınıza özel hizmet vermekten memnun olacağız.

KİŞİYE ÖZEL DİKİM HİZMETLERİMİZ

.
.